Movies
Ratings
459
Don't Look UpRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5