Movies
Ratings
508
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 4.5
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 3.5
FameRated ★ 2.5
Muriel's WeddingRated ★ 4.0
The Eye of the StormRated ★ 4.5
FoxfireRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.5
Broken FlowersRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5