Movies
Ratings
338
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
SidewaysRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 3.5