Titles you rated
- Winter DaysRated ★ 3.0
- HoroomonRated ★ 4.5
- 아컨시엘무비Rated ★ 3.5
- 사랑니Rated ★ 2.5
- 단수Rated ★ 4.5
- 둘의 한끼Rated ★ 2.5
- 어디를 보고 있는지Rated ★ 2.5
Throne of BloodRated ★ 4.0
A Snake of JuneRated ★ 2.5- Route 7Rated ★ 3.5
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 4.0
The Masked MonsterRated ★ 3.0- 아날로그 러-브Rated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Book-Paper-ScissorsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Secrets of the NeanderthalsRated ★ 3.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.0