Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The GamblerRated ★ 2.0
TranceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5