Titles you rated
WonderRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
MouseHuntRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Bronx TaleRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0