Titles you rated
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 0.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5