Titles you rated
The TuxedoRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5