Movies
Ratings
324
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The DiscloserRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0- Daytime MoonRated ★ 4.0
- I’d like to take a trip with your wifeRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
John QRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0