Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5