Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 2.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 1.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0