Movies
Ratings
54
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 5.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
The CatRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 1.5
The Final DestinationRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 1.0
Final Destination 2Rated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.0