Movies
Ratings
82
ChicagoRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0