Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0