Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0