Titles you rated
Can We Love?Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
White Nights 3.98Rated ★ 3.5