Movies
Ratings
22
Good KillRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
Lost In LoveRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5