Movies
Ratings
208
PredestinationRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5