Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5