Series
Ratings
56
Blue ExorcistRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 0.5
BarakamonRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0