Movies
Ratings
1000
28 Years LaterRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0