Series
Ratings
235
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Dear White PeopleRated ★ 4.0