Titles you rated
The Biggest Little FarmRated ★ 5.0
He's All ThatRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Happy AnniversaryRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.0
Walk the LineRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Someone SomewhereRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5