Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0