Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0