Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
My DearestRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The PatientRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0