Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0