Titles you rated
Untold ScandalRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5