Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0