Movies
Ratings
524
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0