Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5