Movies
Ratings
938
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The EelRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Red DesertRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0