Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Simply IrresistibleRated ★ 3.5
Return to OzRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5