Titles you rated
Blood QuantumRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0- Si, NarioRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0