Series
Ratings
59
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 4.5
Outbreak CompanyRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Redo of HealerRated ★ 5.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0