Movies
Ratings
462
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
No Love LostRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
HamiltonRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5