Series
Ratings
27
Alone in LoveRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0