Titles you rated
The SopranosRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 2.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.0- Cheeky AngelRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0