Series
Ratings
49
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Love SongRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0