Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
100 ThingsRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Secret Society of Second-Born RoyalsRated ★ 5.0
The Collini CaseRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
...ingRated ★ 5.0