Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0