Movies
Ratings
389
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0