Titles you rated
Silent WitnessRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Redd Inc.Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5