Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 5.0
DuelistRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0