Movies
Ratings
933- AmbubaggingRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5