Series
Ratings
371
TriggerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 4.5
- Fighting Spirit RisingRated ★ 4.5
- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5