Movies
Ratings
452
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 2.5
Dark WaterRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The WrathRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0