Series
Ratings
54- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5