Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
MonstrumRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5