Titles you rated
The SignalRated ★ 0.5
District B13Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0